Warsztaty Uwalniania Emocji metodą Davida R. Hawkinsa w Bydgoszczy

Warsztaty Uwalniania Emocji metodą Davida R. Hawkinsa w Bydgoszczy

🔥 Odkryj moc poczucia własnej wartości!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty uwalniania metodą Davida Hawkinsa, które odbędą się w Bydgoszczy 1 października od godziny 11:00 do 14:30! 🔥

W tym miesiącu skupimy się na uwalnianiu przekonań i emocji związanych z naszym poczuciem własnej wartości. Nasze podświadome przekonania i oceny na temat siebie mają wielki wpływ na nasze doświadczenia – to uniwersalna zasada działająca zawsze i dla każdego. Naszym zadaniem jest odkrycie tych przekonań, przyznanie się do nich i ich zakwestionowanie, aby zastąpić je bardziej pozytywnymi. To prowadzi do zmiany naszych doświadczeń na bardziej pozytywne i świadomie wybrane.

Podczas warsztatów zwrócimy uwagę na emocje, które mogą blokować nasz rozwój i poczucie pełnej wartości. Aby naprawdę rozwijać się i poczuć prawdziwą wartość, musimy oczyścić umysł z takich emocji i zastąpić je takimi, jak entuzjazm, determinacja, radość i miłość do siebie. Dzięki temu nasz stan energetyczny stanie się bardziej pozytywny, a my zaczniemy korzystać z naszej kreatywności, inteligencji i mocy na wyższym poziomie.

Technika uwalniania jest bardzo prosta i logiczna – zrozumieją ją nawet najmłodsi uczestnicy.

Jeżeli chcesz zrozumieć prawdę na temat swojego obecnego poczucia własnej wartości, pracować nad jego zmianą i otrzymać narzędzia do samodzielnej pracy nad sobą, te warsztaty są dla Ciebie.

💰 Cena uczestnictwa to tylko 199 zł

ZAPISY:

tel. 530 787 740

mail: swiadomo.pl@gmail.com

Zapraszamy serdecznie! 🌟