kursy online

Dostępne po darmowej rejestracji:

Kreowanie obfitości

21 dniowe wyzwanie medytacyjne

Czego chcesz mieć więcej w swoim życiu? Czegokolwiek zapragniesz – więcej miłości, szczęścia, bogactwa, czegokolwiek – może to być Twoje dzięki Kreowaniu Obfitości.
Przez 3 tyg. będziemy skupiać się na różnych aspektach obfitości. 

W pierwszym tygodniu będziemy przygotowywać się i skupiać na nielimitowanym potencjale, na tym, czym jest prawdziwa świadomość obfitości, jak świadomość wpływa na przepływ mentalny i jak możemy głębiej zrozumieć, że obfitość jest Prawem Naturalnym każdego bytu.
W drugim tygodniu pokażemy jak obfitość jest powiązana z 7 prawami sukcesu, zaczynając od czystego potencjału/możliwości, poprzez to co właściwie jest możliwe, a kończąc prawem dharmy. Jak podnieść obfitość w naszym życiu, służąc ludzkości, jedności, rozwijając talenty.
W 3 tygodniu będziemy kontemplować praktyki obfitości poprzez życie w obfitości, naturalnym stanie bycia. W tym czasie będziemy rozpoznawać koncept związany z przeznaczeniem, świadomym wykorzystaniem mocy intencji, konceptem życia w wdzięczności, z miłością i w jedności, kreując obfitość wokół nas.

Z tym darmowym wyzwaniem medytacyjnym nauczysz się:

 • Dostrzegać i kreować więcej obfitości w swoim życiu
 • Uwolnisz blokujące przekonania i poczucie niedostatku
 • Zaczniesz inaczej postrzegać fizyczną rzeczywistość, przekształcając swoje myśli i oczekiwania
 • Dostroisz się do źródła wszelkiej obfitości, aby spontanicznie spełnić swoje pragnienia

ZACZNIJ WYZWANIE

w darmowym planie
 • 21-dniowe wyzwanie
 • dostęp na zawsze

W ramach pakietu płatnego:

Ashtanga Vinyasa Yoga

Wprowadzenie do praktyki w stylu Mysore krok po kroku

Kurs „Ashtanga Vinyasa Yoga – nauka praktyki w stylu Mysore krok po kroku” da Ci narzędzie do stworzenia nawyku regularnej praktyki jogi. Z tym kursem nauczysz się jak oddychać podczas ćwiczeń, jak połączyć ruch z oddechem, poznasz podstawową sekwencję jaką jest Powitanie Słońca oraz po kolei nauczysz wykonywać klasyczne pozycje jogi wraz z modyfikacjami.

ZACZNIJ WYZWANIE

w planie płatnym
 • dostęp do wszystkich kursów na 1,3,6 lub 12 miesięcy
 • również możliwość zakupu indywidualnie za 250zł (dostęp na rok)

Ten kurs osobno:

Po ukończeniu kursu, nie będziesz zawsze potrzebować instruktora, który mówi jak przygotować się do praktyki oraz jakie pozycje po kolei wykonywać. Poznasz ogólną sekwencję jogi, która zaangażuje całe ciało, a poprzez połączenie ruchu z oddechem doświadczysz medytacji w ruchu.

Dzięki regularnej praktyce tej sekwencji stopniowo odkryjesz swój pełen potencjał fizyczny, psychiczny oraz duchowy.
Samodzielnie ustalasz tempo praktyki.
Ze wskazówkami z kursu szybko można dostrzec progres i wyrobić sobie dobry nawyk regularnej praktyki jogi.
Regularna praktyka wzmacnia i wysmukla ciało, a także zwiększa wydolność organizmu, oczyszcza ciało z toksyn, oczyszcza układ nerwowy, reguluje gospodarkę hormonalną, poprawia krążenie poprzez silne dotlenienie mózgu i mięśni. Jest remedium, na bóle kręgosłupa, gdyż wzmacnia mięśnie głębokie. W znacznym stopniu przywraca ciału mobilność i pełne zakresy ruchomości w stawach. Systematyczna praktyka w dużym stopniu przyczynia się do zbudowania poprawnych wzorców ruchowych i poprawy postawy.

Joga Hormonalna

Naturalne wsparcie gosodarki hormonalnej dla kobiet

Dzięki kursowi „ Joga Hormonalna – naturalne wsparcie gospodarki hormonalnej dla kobiet” dowiesz się czym jest terapia jogą hormonalną oraz nauczysz praktyki sekwencji jogi hormonalnej.

ZACZNIJ WYZWANIE

w planie płatnym
 • dostęp do wszystkich kursów na 1,3,6 lub 12 miesięcy
 • również możliwość zakupu indywidualnie za 250zł (dostęp na rok)

Ten kurs osobno:

Joga hormonalna to współczesna metoda stworzona tak, aby każda kobieta, nawet taka, która nie miała nigdy kontaktu z jogą, mogła czerpać z niej korzyści.  Jest naturalna terapią, która pomaga  zahamować proces spadku poziomu żeńskich hormonów oraz wznowić ich wytwarzanie. Przeciętnie poziom hormonów produkowanych przez zregenerowane gruczoły podnosi się w cztery miesiące o 250% (potwierdzone badaniami).

Joga hormonalna przeznaczona jest dla kobiet po 35 roku życia ( o ile nie ma przeciwwskazań), które chcą zachować odpowiedni poziom żeńskich hormonów. Pomaga również w takich dolegliwościach jak:

 • Wszelkich objawach klimakterium i menopauzy
 • Wsparcie przy leczeniu niepłodności
 • Zaburzeniach hormonalnych np. PCOS (zespół jajnika policystycznego), zaburzenia cyklu menstruacyjnego, zanik miesiączki, PMS , przedwczesna menopauza
 • spadek libido, obniżenie energii życiowej
 • niedoczynność
 • tarczycy, choroba Hashimoto
 • uporczywy trądzik o podłożu hormonalnym
 • wskazana dla kobiet pragnących zrezygnować z hormonalnej terapii zastępczej i
 • po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, aby skrócić czas powrotu organizmu do naturalnego stanu

Joga przeciwbólowa

Ćwiczenia, które przyniosą ulgę w bólu i przywrócą mobilność

Cykl „Joga przeciwbólowa” powstał po to, aby pomóc przy różnych dolegliwościach bólowych, które wynikają z niepoprawnej postawy ciała, nawykowo powtarzanych czynności, czy siedzącego trybu życia. Mają na celu zminimalizować ich wpływ oraz wyrównać asymetrie w ciele.

ZACZNIJ WYZWANIE

w planie płatnym
 • dostęp do wszystkich kursów na 1,3,6 lub 12 miesięcy
 • również możliwość zakupu indywidualnie za 250zł (dostęp na rok)

Ten kurs osobno:

W każdym wideo skupimy się na innej części ciała. Znajdziesz tu praktyki jogi i ćwiczenia z prostym sprzętem rehabilitacyjnym, które możesz z powodzeniem wykonać samodzielnie w domu i wpływać realnie na poprawę swojego samopoczucia, mobilność i ruchomość stawów.
Ćwiczenia, użyte w cyklu są wykorzystywane często przez fizjoterapeutów i trenerów medycznych podczas rehabilitacji i wyprowadzania z kontuzji. Pomogą Ci pozbyć się dolegliwości bólowych m.in. kolan, bioder, odcinka lędźwiowego czy szyjnego kręgosłupa.